1:1 Taklit Bvlgari Erkek Kol Saatleri

Bvlgari, erkek aksesuar ve takıları söz konusu olduğunda genel tahammüllerin aksine İsviçre dışında kurulan ilk markalardan biridir. Merkezi bugün modanın merkezi kabul edilen İtalya’dadır. Ama replikaları tüm dünya çapında rağbet gören değerli markalardan bir tanesidir. Tarz olarak diğer replika ürünlerden daha görsel ve özellikle bahsetmek gerekir ki daha ağır ürünlerdir. Ayrıca Bvlgari firmasının binlerce farklı modelde kol saati tasarlaması ve üretmesinden dolayı bu saatlerin birebir replikalarını bulmak ve üretmek oldukça zahmetlidir. Şekilleri, desenleri ve tasarımları itibariyle neredeyse üretilen her model eşsiz konumdadır. Bu yüzden saat müptelalarının replika ve orijinali ayırt etmekte en az zorlandıkları modeller Bvlgari saatlerdir. O yüzden internet ya da yüz yüze eğer bir imitasyon satın almak istiyorsanız yanınızda uzman bir arkadaşınızın bulunmasında fayda var. Elbette insanlar kullandığınız saatin replika olup olmadığını merak edebilirler ancak gerçekten saatten anlıyorlarsa saatinizi dikkatlice incelemek istemelerine izin vermeseniz iyi olur.

Bvlgari Saat Erkek ve Kadın

Erkek ve kadın olmak üzere 2 farklı kategoriye sahip olan saatlerin neredeyse hepsinin replikasını bulmak elbette ki mümkün. Ancak bu marka için internetten alışveriş yaparken özellikle dikkatli olmakta fayda var. İnternet alışverişlerinde çoğu zaman alacağınız ürünü incelemek için zamanınız olamayabilir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Bvlgari marka imitasyon ürünlerin takliti çok zor olduğu için mutlaka iletişimde olduğunuz satıcıdan gerçek yakın çekim resimleri talep edin. Peki, günün sonunda replika ürünleri almak için bu kadar uğraşa değecek mi diye soracak olursanız, gerçeği için neredeyse küçük bir servet ödememiz gereken bu ekonomik ortamda daha az bir meblağa Bvlgari elitliğini kolumuzda hissetmek için değebileceğini söyleyebilirim.

Bvlgari Saat Değer Aralığı

En pahalı seçenek ile en ucuz imitasyon seçenek arasında büyük bir fiyat farkı olmasına rağmen ortalama 850TL ile 2000TL arasında Bvlgari saatinize sahip olabilirsiniz. Erkekler için Gerald Genato Octo modelini kadınlar içinse Faux Bvlgari B.Zero modelini önerebiliriz. Bu modeller aynı zamanda replikasına en çok güvenebileceğiniz, en çok tercih edilen replika modeller.

Yorum yapın