Burberry Saat Replika mı Gerçek mi?

Gerçek mi replika olanı mı tercih etmeliyiz sorularına cevap vermesi en kolay marka günümüzde hiç şüphesiz Burberry marka kol saatleridir. Bir İngiliz markası olmasına rağmen Burberry, kol saatleri üretimini İsviçreli Fossil firması ortaklığı ile gerçekleştiriyordu. 2017 de lüks saat piyasasından çekildiğini ve satışlarını lüks takı ve mücevherat üzerine yoğunlaştıracağını açıkladı. Dünya çapında forumlarda ve alışveriş sitelerinde bu kararın olumlu karşılanmadığını görüyoruz. Kordon gibi kol saati sarf malzemelerinin arzında bile sıkıntılar yaşandığı müşterilerden gelen dönüşlerde sık sık dile getiriliyor. 

Burberry Replika Saat Alınır Mı?

Durum bu şekildeyken orijinal, stokta kalmış ürünleri yine yüksek fiyatlara almak çok mantıklı değil. Onun yerine üretimi hala devam eden ve muhatap bulabileceğiniz replika ürünleri tercih etmenizi önerebilirim. Kısa bir araştırma ile, özellikle orijinal ürünlerde arıza durumunda kordon bulmakta zorluk yaşayan tüketiciler olduğunu göreceksiniz. Tüm bu zorluklara rağmen tercihinizi replikadan yana kullanırsanız, saat ve aksesuar piyasasına aşina insanlar arasında Burbery saat bulmanın ayrıcalığını yaşama imkânına sahip olabilirsiniz. Her imitasyon saatte olduğu gibi bu marka replikaları da alırken kullanıcı yorumlarına ve derecelendirmelerine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde beklediğiniz ürünlerin elinize ulaşmaması mümkün. Saati alacağınız satıcı yurtdışından bir satıcı ise bu satıcının Avrupa içinden satış yapıyor olmasına dikkat edin. 

Burberry Saat Fiyatları

Burberry saatlerin piyasa satış fiyatları diğer saatlerle yaklaşık olarak aynı olmakla birlikte ürün çeşitliliği diğer markalardaki gibi yüzlerce değil. Fiyatlar ise 1300TL ile 2000TL arasında değişiklik gösteriyor. Bazı internet sitelerinde bu fiyatlardan daha düşüklerini görmeniz halinde alışveriş yaparken iki kere düşünmenizi öneririm. Çalışan, sağlıklı bir saat alsanız bile bu ürünler replika kalitesi düşük, görünüm olarak orijinaline benzemeyen ürünler olacaktır. Nihayetinde replikayı, orijinal ürüne tercih etmemizin sebebi fiyatı olmasıyken, uygun fiyatlardan daha daha ucuzunu aramamız doğru olmayacaktır.

Burberry Saat Üretimini Durdurdu mu?

Burberry saat üretimini 2017de durdurma kararı aldı. Bu yüzden satışta olan saatleri için parça tedarikinde sıkıntılar yaşayan firmanın, saat üretimine yeniden başlamayı düşündüğü ve kalifiye bir saat üreticisi ile işbirliği yapmayı tartıştığı söyleniyor.

Yorum yapın