Herkes İçin Emporio Armani

Rakiplerinden sıra dışı bir şekilde ayrışmayı beceren markalardan biri Emporio Armani. Ayrışabiliyor çünkü kullanıcı kitlesi diğer markalara nazaran daha çeşitli. Lüks saat piyasasının alıcısı çok seçici ve bu alıcıların bütçelerinin sürekli olması gerekmektedir. Yani kadın ya da erkek de olsanız saatinizin lüks olması için sabit yüksek geliriniz olmalıyken, bilirsiniz gençler genelde bu olanaklardan mahrumdurlar. Bu zor koşullar altında Emporio Armani ise müşterilerini belirli bir profile sıkıştırmak yerine maliyetleri ve satış fiyatlarını düşürmeyi tercih etmiş. Bu sayede diğer markaların imitasyonlarının satıldığı fiyatlara orijinal ve lisanslı bir ürün kullanmış oluyorsunuz. Bu durumun dezavantajını ise şu şekilde açıklayabilirim; İnsanlar fark edilmek, farklı olmak ve ilgi görmek isterler. Süslenirler ve ulaşılamayana ulaşmak için çaba sarf ederler. Ancak Emporio Armani orijinalleri ve replikalarının bu kadar ulaşılabilir olması ürünü elit pozisyondan kamuya yaklaştırıyor. Gençliğinizin baharındaysanız veya orta gelir sınıfındaysanız bu markanın “A+++” -birebir- replikalarını her yerde çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Başlangıç kol saati olarak düşünebileceğiniz bir marka. Desen ve renk kataloğu, moda dünyasından da sahip oldukları bilgi birikimi sayesinde oldukça geniş olan bu marka bu sayede diğer dünya devi lüks saat üreticileri ile boy ölçüşüyor.

Emporio Armani Saat Erkek

 Yüzlerce model ve binlerce renk seçeneğine sahip replikaları ve yedek parçalarını bulunduğunuz şehirde ya da internetten kolay, hızlı ve güvenilir olarak temin etmeniz mümkün. Tavsiye isterseniz, sektörde chronograph olarak bilinen çok göstergeli tarih, basınç vb. ölçümleri yapabilen replikaları almanızı önerebilirim.

Emporio Armani Saat Kadın

Kadınlar için genel beklenti, mücevheratı bol, kıymetli taşlı kol saatleridir. Ancak Emporio Armani bu tür modeller yerine sportif ya da zarif sade saatler üretmeyi tercih ediyor. Dolayısıyla yine başlangıç kol saati olarak replika Emporio Armani tercih edebilir ve akabinde diğer markaları ve imitasyonlarını kullanabilirsiniz. 

Bahsettiğimiz üzere firmanın kullanıcı kitlesi çok çeşitli ve geniş olduğu için gerek orijinalini gerek replikasını satan çok sayıda satıcı var. Eğer saatinizle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız iletişime geçebileceğiniz çok sayıda teknik servisi var.

Yorum yapın