İmitasyon Dünyasının Kraliçesi Cartier

Replika kadın saat denildiğinde akla ilk Cartier geliyor. Çünkü Cartier yıllardır çok çeşitli kadın sanatçı ile ve ünlülerle beraber çalışarak moda dünyasında kendi yerini hak etti. Lüksün kelime anlamının Cartier olduğunu söyleyen moda yorumcuları bile var. Sizde bu ışıltılı dünyaya ait olduğunuzu hissetmek ve toplumda gerçek saygınlığın ne olduğunu deneyimlemek istiyorsanız, herhangi bir davet ya da gösteriye, kolunuza replika Cartier saat takarak gitmelisiniz. Özellikle bayanlar arasında büyük öneme sahip olan takı, aksesuar ve mücevherat kombininizi bu imitasyonlarla tamamladığınız da bütün ilgileri üzerinize çekeceksiniz. 

Cartier Saat Hangi Ülkenin?         

Cartier kadın saatlerin popülaritesinin kaynağı çok eskilere dayanıyor ve ünü katlanarak artmaya devam ediyor. İlginç bir başarı öyküsü var Cartier markasının. 1847 yılında kuruluyor. Francois Cartier tarafından kaliteli saat ve mücevherler üretiyor. Kraliyetin ailesinin dikkatini çektikten sonra ürünlerinin ünü bir anda kıtalar aşmaya başlıyor. Ayrıca saat dünyasının kendilerine bir minnet borcu da var. Çünkü Cartier tarihsel olarak saati ilk defa kola uyarlayan imalatçıdır. Kol saatinin fikir ve uygulama babası olduğu için popülerlik sıkıntısı çekmiyor. Kol saati sektörünün bizzat başlangıcı olduğu için replikaları da üretilen ilk meşhur replika ürünler olma özelliğini taşıyor. Tüm bunlarla beraber sektörde bu kadar eski olmasının bir getirisi daha var. Aynı motorlu araçlar ve diğer taşıtlardaki gibi Cartier de her saatin seri numara sistemi ile kaydı var. Bu kayıtlar geriye dönük 100 yıla kadar takip edilebiliyor. Açıkçası bu farkındalık ve kendini özel hissettirme durumu bile Cartier müşterilerinin tutkularını anlamamıza yardımcı oluyor.

Fiyat Rekabetinde Cartier

Maalesef replika severlerin en az tercih ettiği imitasyon ürünler bu markaya ait. Çünkü fiyat bandı kaliteli birebir bir replika için 2500TL ile 3500TL arasında değişiyor. Ücret bu seviyelere çıktıktan sonra pek çok müşteri bu fiyatlara alt seviye diğer lüks saat markalarının orijinal modellerini dahi tercih edebileceklerini biliyorlar. Spesifik olarak Cartierimajına sahip replika kullanmak istemiyorsanız sizde bütçeniz için daha uygun diğer imitasyon ürünleri tercih etmelisiniz.

Yorum yapın