Replika Hublot Marka Saatler Tercih Edilebilir mi?

Paranızı pahalı lisanslı ürünlere harcamak yerine, gerçeğinden ayırt edilemeyen replika Hublot Marka Saatler ile hem şık görünüp hem de tasarruf edebilirsiniz. 

Dünyada kol saati denince akla gelen lider markalardan biri olan Hublot 1980’de İsviçre’de kuruldu. Yıllar içinde elit çizgisi ve kaliteli ürünleri ile tüm dünyada tanınır hale geldi. Ancak bugün baktığınızda Türkiye’de ev alma fiyatına tek parça kol saatleri sattığını görüyorsunuz. Gerçek bir Hublot Saat kullanıp, o deneyimi yaşamak isterseniz ne yapmalısınız? Replika sanayinin gelişmesi ile birlikte artık o pahalı saatler herkes için ulaşılabilir.

Herkes ekonomik olarak şuan bulunduğu noktadan, refah seviyesi daha yüksek bir noktaya ulaşmak ister ve bunun için çalışır. Daha geniş evlerden, daha rahat pahalı ayakkabı modellerine kadar daima sahip olduklarımızı maksimize etmeye yönelik bir hayat süreriz. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir ya da yakın zamanda mümkün görünmeyebilir.

Hem Hublot şıklığı ve zarafetine sahip olabilir hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Tasarımları birebir aynı olan ve sadece uzun incelemeler sonucu gerçeğinden ayırt edilebilen replika saatler ile kalabalığın içinde fark yaratın.

Hublot Saat Fiyatları

Araştırmalarımıza göre yurtiçi veya yurtdışı satıcılara 500TL ile 1500TL arasında bir fiyat ödeyerek Hublot saatinize sahip olabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş bir kordon seçimi ile birlikte kullandığınızda, bulunduğunuz ortamda meraklı ve imrenen gözleri üzerinizde hissedeceksiniz.

Hublot Saat Modelleri

Firmanın satışta yüzlerce modeli var. Analizleri ve satış verilerini incelediğimizde kullanıcıların 4 model üzerinde yoğunlaştığını görüyoruz. Bu modeller aynı zamanda replika saat tercihlerinin de başında geliyor.

1:1 Hublot Big Bang 

Markanın en meşhur ve istikrarlı modellerinden bir tanesidir. Uzun yıllardır sadece 2 renk seçeneği ile satışa sunulan model yakın zamanda “Safir” adında bir alt modelini %100 beyaz safirden üreterek oldukça ses getirdi. 

1:1 Hublot Classic Fusion

İsminden de anlaşılacağı üzere hem sade hem gösterişli olmak isteyenlerin tercihi olan bu model firmanın en uzun süredir sattığı model olarak biliniyor.

1:1 Hublot Ferrari

Özel bir koleksiyon ürünü olarak Ferrari iş birliği ile üretilen bu modelin de replikasını bulmanız mümkün. Ancak bu modeldeki mekanik görünüm aksamlarından dolayı replikalar için hızlı pil tüketim sorunu olduğu için satıcıyla bu problemin olmadığına dair konuşmayı unutmayın.

 

1:1 Hublot Geneve

Hem sportif görünümü hem de antik esintileri bünyesinde barındıran bu replika modeli orta yaş üstü müşterilerin daha çok tercih ettiği biliniyor.

Önemli olan kullandığınız kol saatinin replika yada orijinal olması değil saatin standart fonksiyonları yerine getirip getirmediğidir. O yüzden eğer bulabilirseniz iyi kopyalanmış, sağlıklı çalışan bir Hublot replikayı tercih edebilirsiniz.

Yorum yapın